Верифицированный профиль
21
Год опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
11
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (7)

  • 14 000 $
    287 $/м²

    Днепровское шоссе (Днепропетровское), 14

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Автовокзал
    2 комнаты
    49 / 31 / 7 м²
    этаж 3 из 3
    3 дня назад
    Продаж 2-кімнатної квартири 3-й поверх 3-х поверхового цегляного будинку по вул. Дніпровське шосе, Довгинцівський район, м. Кривий Ріг, Дніпропетровської області. Загальна площа квартири 48,7 кв.м., житлова 30,5 кв.м., (18,3кв.м. 12,2 кв.м.) кухня 6,7 кв.м., коридор 7кв.м., кімнати роздільні, не кутова, одностороння, вікна виходять на проїжджу частину. Квартира у житловому стані, є лічильники: газ, світло, вода, тепло на будинок, вікна м/п, сантехніка та труби поміняні, газова колонка. Ціна 14000 у.о.
    Риелтор
  • 36 000 $
    573 $/м²

    Юбилейный микрорайон ул., 10

    БЕЗ КОМИССИИ Юбилейный м-н
    3 комнаты
    63 / 40 / 9 м²
    этаж 6 из 10
    1990 год постройки
    4 дня назад
    Продаж трикімнатної квартири з ремонтом та меблями на мікрорайоні Ювілейний, 10. Квартира розташована на 6/10 поверсі нового будинку першої половини 90-х років. Основні характеристики: -загальна площа 62,8 кв.м. -три кімнати (10,3 кв.м.; 17,0 кв.м.; 13,3 кв.м.), одна кімната прохідна -квартира двостороння -середина будинку -кухня 8,8 кв.м -санвузол роздільний -лоджія та відкритий кований балкон До квартири є комора між поверхами. Комфорт і оснащення: -нова мідна проводка, зональний поділ -реле напруги на кожну розетку та кожну кімнату -охорона сигналізація та датчики руху -опалення- центральне, батареї чугунні зі збільшеною кількістю секцій. Подача опалення з даху -плита газова -бойлер для...
    Риелтор
  • 14 700 $
    286 $/м²

    Сичеславская ул. (Кремлевская), 24

    БЕЗ КОМИССИИ
    2 комнаты
    51 / 29 / 7 м²
    этаж 3 из 5
    4 дня назад
    Пропонуємо на продаж двокімнатну квартиру по вулиці Січеславська, б. 24, Покровський район, КРЕС. Квартира загальною площею 51,4 кв.м. Тип будинку: сталінка. Комфорт та оснащення: - 2 окремі, непрохідні кімнати: 16,2 кв.м. та 13,2 кв.м.; - зручний 3/4 поверх; - м/п вікна та балконний блок; - м/п труби на воду, опалення, стояк; - кухня 7,0 кв.м.; - просторий коридор 9,3; - газова колонка; -є балкон; - роздільний санвузол; Висока стеля 2,84, квартира двостороння, світла та простора. Локація: - червона лінія; - зручна транспортна розв`язка: поруч зупинка міського транспорту "Крес"; - розвинена інфраструктура: відділення банку, АТБ, Ева, аптеки, маленькі продуктові крамниці під будинком. Ідеаль...
    Риелтор
  • 19 000 $
    417 $/м²

    Подлепы ул., 34

    БЕЗ КОМИССИИ ЮжГЗК
    2 комнаты
    46 / 30 / 6 м²
    этаж 3 из 5
    4 дня назад
    2х кімнатна квартира 3й поверх 4х поверхового цегляного будинку по вул. Подлепи, Інгулецкий район, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. Загальна площа- 45.7кв.м, житлова- 30.2кв.м( 17.0/13.2), Н-250м, кухня-6.2кв.м, коридор- 6.0кв.м,санвузол сумісний- 2.6кв.м, е балкон засклений дерево. Квартира кутова, кімната прохідна, вікна та балконний блок мп, квартира у гарному житловому стані , мебель та техніка у робочому стані. Нова мідна проводка, робоча сантехніка, двійні вхідні металеві двері , поли лінолеум, стіни шпалери, санвузол кахель. Тихий спокійний двір, доброзичливі сусіди, розвинена інфраструктура, поручь: дитячий садок, школа, зупинки, магазини, ринок. Ціна: 19000у.е.
    Риелтор
  • 5 500 $
    183 $/м²

    Симона Петлюры ул. (Тимірязєва), 11

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    30 / 17 / 6 м²
    этаж 5 из 5
    1 мес. назад
    Продаж 1 кім. квартири вул. Тимірязєва , р-н Рокувата, 5/5, загальна площа 30кв.м. , кухня 6кв.м., кімната 17 кв.м., квартира повністю підготовлена до капітального ремонту, замінені вікна та труби. Поряд розвинена інфраструктура, магазини, супермаркет, аптеки, залізничний вокзал
    Риелтор
  • 33 000 $
    609 $/м²

    Кармелюка ул., 19

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення ЮжГЗК
    3 комнаты
    54 / 39 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1 мес. назад
    Продаж 3 кім квартири вул. Кармелюка , ЮГОК, розташована на 4 поверсі 5-ти поверхового будинку. заг. площа 54,2кв.м., житлова 38,7кв.м., кухня 6кв.м. Зроблений якісний капітальний ремонт замінено проводку, сантехніку, поміняно опалення, натяжні стелі, вбудована кухня .Чистий під'їзд, добрі сусіди. Будинок цегляний, квартира тепла та світла. Поруч парк, садок, ліцей, музична школа. Ціна 33000 у.о. [телефон скрыт]
    Риелтор
  • 22 000 $
    425 $/м²

    Всебратское-2 ул., 48

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Всебратское-2
    2 комнаты
    52 / 28 / 8 м²
    этаж 2 из 9
    1 мес. назад
    Квартира розташована на шостому поверсі дев’яти поверхового будинку. заг. площа 51,8/28,1/8, кімнати роздільні 17,4/10,7 кв.м., балкон засклений м/п, с/в роздільно, кутова, труби та сантехніка все від будівельників, квартира в житловому стані. Відмінна інфраструктура, поряд 2 садочки, школа, нова поліклініка, ВАРУС, зупинка транспорту. Ціна 22000 у.о. к.т. [телефон скрыт]Лариса
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: